Materiály

DTD ABS

DTD- dosky EGGER

Drevotrieskové dosky sú najčastejšie používaným materiálom pri výrobe nábytku. Pracujeme s kvalitnými DTD-doskami Egger, ktoré spĺňajú požiadavku vysokej kvality, výhodnej ceny a vhodnosti použitia pre nábytkársky priemysel. DTD dosky možno povrchovo rôznorodo opracovávať, sú vhodné pre laminovanie, dýhovanie, tapetovanie, fóliovanie a i. K opracovaniu patrí olepenie ABS hrany. Na výber máte veľké množstvo dekorov vrátane rôznych imitácií dreva.

MDF doska

MDF- dosky

MDF dosky sú alternatívou masívneho dreva, nakoľko sa svojimi vlastnosťami k masívnemu drevu najviac približujú. Dosahujú vyššie hodnoty odolnosti v ohybe a priečnom ťahu, a taktiež i v pevnosti skrutiek. Mechanická a fyzikálna odolnosť MDF dosiek je vyššia ako u bežných drevotrieskových dosiek. Vyrábajú sa zo zvyškov a štiepok kvalitného dreva a sú vhodné pre povrchovú úpravu lamináciou vysokotlakovým laminátom, dýhovaním, lakovaním či frézovaním. Pri celofarebných MDF doskách oceníte rovnomerné prefarbenie v celom reze a svetlostále farby.

Rýchly kontakt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefón/mobil (povinné)

Obec/Mesto (povinné)

Mám záujem o (povinné)

Popis požiadavky

pracovná doska

Pracovné dosky EGGER

Pracovné dosky rakúskej firmy EGGER zodpovedajú využitiu v bežnej domácnosti, ale aj v náročných prevádzkach. Ponúkajú veľkú škálu farieb a štruktúr, ktoré dokážu uspokojiť potrebu estetického efektu i kvality. Špeciálna vrstva OVERLAY, ktorou sú vybavené všetky pracovné dosky EGGER, zabezpečuje vysokú ochranu proti oderu.

blum záves

Kovanie a závesy Blum

Kovanie Blum ponúka vysokú kvalitu, tiché jednoduché otváranie, príjemný účelný dizajn a riešenia pre všetky typy skriniek a dvierok- výklop dohora, dole a bočne, klasické otváranie, vysúvanie. Poľa preferencií zákazníka je možné ponechať klasické zatváranie alebo využiť možnosť BLUMOTION pre automatické tiché dovieranie.

porta uchyt

Úchyty porta

Úchyty Porta patria medzi moderné úchytky pre sektorový i vstavaný nábytok.

Ponúkajú vysokú kvalitu materiálu, precízny design a mnohé dizajnové prevedenia, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší.